REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 1122724
Archiwum rok szkolny 2012/2013


„Gala Finałowa projektu WDUSŚ”

Nasze przedszkole wzięło udział w Gali Finałowej projektu WDUSŚ, która odbyła się w Parku Staromiejskim. Grono 9 dzieci reprezentowało naszą placówkę. Przedszkolaki zaśpiewały piosenkę pt. Duszki Leśne oraz jedno z nich prezentowało modę ekologiczną. Wśród obecnych dzieci było również rodzeństwo, które otrzymało nagrodę za pomysł i wykonanie wspólnie z rodzicami gry ekologicznej. W trakcie trwania Gali na dzieci czekały różne atrakcje, chociażby wielkie bańki, które nasze maluchy chętnie łapały, malowanie twarzy, stoiska z grami ekologicznymi. Po dniu pełnym wrażeń dzieci zmęczone lecz uśmiechnięte wróciły do przedszkola

1 2 3 4
 
„Upominek dla Mamy”

W ramach przygotowań do uroczystości z okazji Dnia Matki, przedszkolaki z grupy VII zabrały się do przygotowywania prezentów. Podejmując to zadanie poznały podstawowe zasady wykonywania prac techniką decoupage. Dzieciaki z zapałem wykonywały podarunki, ciesząc się, że będą mogły podarować prawdziwe prezenty od serca.

1 2 3 4
 
APEL

APEL

Apel dotyczący głosowania na projekt:

"Budowa chodnika przy ul. Wieczornej pomiędzy ulicami Południową i Wietrzną; uspokojenie ruchu na ul. Zefirowej pomiędzy ulicami Wieczorną i Wietrzną. Lokalizacja: dojście do ZSP nr 16 przy ul. Wietrznej"

w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego

 

Poniżej link do formularza, pozycja  42

https://wrosystem.home.pl/budget/display_form.do

 

 

Ogromnie zachęcamy Wszystkich do poparcia projektu.

 

Projekt ma polegać na budowie brakującego obustronnego chodnika w istniejących krawężnikach na ulicy Wieczornej pomiędzy ulicami Południowa i Wietrzna oraz uspokojenie ruchu na ulicy Zefirowej pomiędzy ul. Wieczorną i Wietrzną.

 

Chodnik, o którym mowa we  wniosku funkcjonuje jako droga dojścia do placówki edukacyjnej. W ciągu wszystkich ulic w sąsiedztwie są wyznaczone chodniki. W roku 2012 wyznaczono również brakujący chodnik na ulicy Wietrznej. Ulica Wieczorna  służy codziennie wielu dzieciom, rodzicom oraz pracownikom placówki jako droga dojścia. Ze względu na fatalny stan nawierzchni jezdni i chodników tj. liczne dziury, tworzące się błoto i kałuże poruszanie się tym ciągiem jest bardzo utrudnione.

 

Także uspokojenie ruchu na ulicy Zefirowej jest dalece zasadne. Wybudowanie nowej, prostej ulicy z równą nawierzchnią  skutkuje rozwijaniem nadmiernych prędkości przez wielu kierowców, mimo że ulica ta znajduje się w strefie ruchu uspokojonego. Alternatywna do niej ulica Wietrzna jest wyposażona w progi spowlaniające, które doskonale spełniają swoją funkcję.

 
UWAGA!!!

 

\

 
„ Wiosennie ”

W majowy poranek, utrzymując klimat widoczny za oknem, przedszkolaki z grupy VII postanowiły równie wiosennie ożywić korytarz. Za pomocą zielonych farbek i własnych stópek stworzyły piękne, pełne liści drzewo. Zabawy i radochy było co niemiara! Teraz także wewnątrz budynku panuje wiosna.

1 2 3 4
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 24


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.