REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 1119849
Archiwum rok szkolny 2012/2013


„Straż Pożarna w Przedszkolu”

17 maja gościliśmy w naszym Przedszkolu Panów Strażaków z Jednostki Straży Pożarnej przy ulicy Borowskiej. Dzięki naszym gościom grupy XII, XIII i XIV mogły zobaczyć wóz strażacki z całym wyposażeniem. Dzieci dowiedziały się na czym polega niebezpieczna praca strażaków a także przypomniały sobie numer alarmowy do straży pożarnej. Przedszkolaki mogły też przymierzyć kask strażacki oraz usiąść za kierownicą wozu strażackiego. Bardzo miło wspominamy spotkanie ze strażakami. Życzymy naszym gościom samych sukcesów w pracy i mało pożarów.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 
Turniej wrocławskich przedszkolaków „Witamy we Wrocławiu”.

W maju dzieci z grupy XIII wraz z paniami wybrały się do Młodzieżowego Domu Kultury „Śródmieście”, w którym odbył się turniej wrocławskich przedszkolaków „Witamy we Wrocławiu”. Dzieci wykazały się ogromną wiedzą dotycząca Wrocławia, którą zdobywały i stale utrwalały przed konkursem. Starszaki poznały wrocławskie zabytki, legendy, krasnale, mosty, a także rzeki przepływające przez miasto. Nie były im obce również symbole Wrocławia: flaga oraz herb miasta. Przedszkolaki zaprezentowały również dzieciom z pozostałych przedszkoli piosenkę pt. „Podajmy sobie ręce”, świetnie się przy tym bawiąc. Grupa XIII w czasie trwania turnieju rozwiązywała liczne zagadki słowne,  odpowiadała na pytania, uczestniczyła w zabawach i grach ruchowych. Zadowoleni i uśmiechnięci wrócili do przedszkola.

1 2 3 4 5 6 7 8
 
Konkurs „Wiosenny latawiec”

 

 
„Prezent od serca”

W ramach tygodnia "Tacy sami, a jednak różni" przedszkolaki z grupy VII postanowiły same zrobić sobie prezent. Na krzesełkach ustawionych dookoła dywanu przytwierdzone były kartki z serduszkami. Dzieciaki poruszały się do muzyki wokół krzesełek. Na sygnał- zatrzymanie utworu- zatrzymywały się przy najbliższym serduszku i rysowały na nim coś "od serca". Zabawę powtórzyliśmy kilkakrotnie, a na koniec każdy otrzymał piękny rysunek od całej grupy.

1 2 3 4
 
Zajęcia otwarte

Zajęcia otwarte dla rodziców i dzieci z grupy XI.

Wspólne zabawy ruchowe.

Wykonanie w grupach pięknych prac plastycznych - wiosennych ukwieconych drzew.

1 2 3 4 5 6 7 8
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 24


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.