REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 901281
Aktualności rok szkolny 2018/2019


„Dzień Babci i Dziadka w grupie IV”

Pod koniec stycznia przedszkolaki z grupy IV zaprosiły swoje babcie i dziadków do przedszkola na uroczystość z okazji ich święta. W tym dniu licznie przybyli dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta podczas występu. Dzieci przygotowały piękne piosenki, wiersze i tańce, które zostały nagrodzone przez dziadków gromkimi brawami. Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień pełen radości, uśmiechów i dumy. Rozpromienione twarze babć i dziadków świadczyły o tym, że takie chwile i spotkania w przedszkolu są bardzo ważne i potrzebne. Po występie dzieci wręczyły swoim gościom własnoręcznie przygotowane upominki, złożyły życzenia i zaprosiły na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

 
Zgodnie z Zielonym Kalendarzem Edukacyjnym rozpoczęliśmy Miesiąc Oszczędzania Energii

 
Dzień Babci i Dziadka w grupie V

Dnia 25 stycznia 2019 roku odbyła się w grupie V uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Licznie przybyli dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Babcie i dziadkowie z dumą oglądali występy swoich wnuków i nagradzali je gromkimi brawami. Po części artystycznej i złożeniu przybyłym gościom życzeń: zdrowia i długich lat życia w szczęściu i miłości, dzieci zaprosiły swych dziadków na słodki poczęstunek. Podarowały im też własnoręcznie wykonane upominki. Na pewno wszyscy będą miło wspominać ten uroczysty dzień, gdyż był on pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. Poprzez wiersze, śpiew i taniec dzieci mogły wyrazić jak bardzo kochają swoje babcie i dziadków i podziękować im za ich miłość, dobroć i cierpliwość

 

Dziękujemy za pomoc rodzicom, którzy włączyli się w organizację uroczystości i przygotowali dla zaproszonych gości słodki poczęstunek.

 
Sukces Przedszkola 16 w XV edycji Przedszkolnej Nagrody Wrocławia 2017/2018

 
Wyniki IV edycji konkursu plastycznego w ramach Przedszkolnej Nagrody Wrocławia „Ulubione zabytki Wrocławia”

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 14


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.