Odsłon : 819180
Uwaga Rodzice!!!

W dniach od 27.08-30.08.2018r. w godzinach od 10:00-13:00
Rodzice wszystkich dzieci, które rozpoczynają od września uczęszczanie do naszego przedszkola lub kontynuują edukację i nie odebrali jeszcze kart wejściowych, proszeni
są o odebranie ich  i złożenie deklaracji dotyczącej pobytu dziecka w naszej placówce w gabinecie u intendenta.

Dziękujemy i zapraszamy

Uwaga Rodzice!!!

W dniach 26.07-27.07.2018r. oraz od 27.08-31.08.2018r.
w godzinach od 10:00-13:00
Rodzice dzieci, które rozpoczynają od września uczęszczanie do naszego przedszkola proszeni są o podpisanie dokumentów RODO, odebranie kart wejściowych i złożenie deklaracji dotyczącej pobytu dziecka w naszej placówce w gabinecie u intendenta.

Dziękujemy i zapraszamy

Szanowni Rodzice

W dniu 30.08.2017 o godzinie 16:30 odbędzie się zebranie dla Rodziców nowo przyjętych dzieci do Przedszkola na rok szkolny 2017/2018.

Spotkanie odbędzie się w budynku przedszkolnym, w salach znajdujących się na parterze.

Serdecznie zapraszamy !

Informacja dla rodziców

Szanowni Rodzice

W dniu 26.06.2017 o godzinie 16:30 odbędzie się zebranie organizacyjne dla Rodziców nowo przyjętych dzieci do Przedszkola na rok szkolny 2017/2018.

Spotkanie odbędzie się na I piętrze w budynku szkolnym przy scenie.

Serdecznie zapraszamy !

Drodzy Rodzice,

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie pt:

„Trudny przedszkolak – jak radzić sobie z problemami wychowawczymi?”, które odbędzie się dnia 11 kwietnia (wtorek) o godzinie 16.00. Zajęcia poprowadzi doświadczony psycholog.

Zachęcamy do udziału wszystkich rodziców dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Nie tylko tych, którzy na co dzień borykają się z wieloma trudnościami dotyczącymi ich dziecka.

Osoby, które są zainteresowane i będą chciały wziąć udział w spotkaniu prosimy o wpisywanie się na listę u swoich wychowawczyń.

WNIOSEK 500+

Celem ułatwienia Państwu złożenia wniosku w ramach „Programu 500+”, informujemy, że w dniu

19-21 kwietnia w godzinach 14:30-17:00 pracownik MOPS w holu naszego przedszkola będzie pełnić dyżur i przyjmować wypełnione wnioski. Czyste druki można odebrać w każdej z grup. Prosimy je wypełnić i przynieść do przedszkola 19-21 kwietnia. W przypadku, gdy macie Państwo jakieś wątpliwości, należy takie pole zostawić niewypełnione, pracownik MOPS udzieli Państwu pomocy.

Dzień Otwarty Szkoły

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Szkoły Podstawowej nr 16 we Wrocławiu

zapraszają

Rodziców wraz z Dziećmi

na Dzień Otwarty Szkoły,

który odbędzie się dnia 22 stycznia 2016r. od godz. 9.00 – 12.00.

W czasie Dnia Otwartego będzie można:

od godz. 9.00 do godz. 9.20 – zwiedzić szkołę,

od godz. 9.20 do godz. 10.05 - wziąć udział w lekcji w  kl.1 lub poobserwować pracę pierwszaków podczas zajęć lekcyjnych ( w salach lekcyjnych klas I)

od godz. 10.05 do godz. 11.00 -  wziąć udział w zajęciach lub poobserwować pracę dzieci podczas zajęć  w świetlicy szkolnej ( w salach świetlicowych )

od godz. 11.00 do godz. 12.00 – porozmawiać z: dyrektorem szkoły, kierownikiem świetlicy, nauczycielem edukacji  wczesnoszkolnej, bibliotekarzem, pedagogiem, psychologiem, logopedą, nauczycielem gimnastyki korekcyjnej ( w bibliotece szkolnej).

Spotykamy się o 9.00 w holu szkoły.

Zapraszamy!

Więcej artykułów…