Odsłon : 1199796
Egzamin praktyczny na kartę rowerową

Egzamin praktyczny na kartę rowerową dla uczniów klas czwartych

W poniedziałek 15 czerwca 2015 w hali sportowej odbył się egzamin sprawdzający praktyczne umiejętności jazdy na rowerze i zachowania się w sytuacjach drogowych.

Umiejętności uczniów sprawdzali zaproszeni do szkoły funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Umiejętności zdających zostały pozytywnie ocenione.

OGROMNE BRAWA!!

Wszystkim uczestnikom gratuluję!!!

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji.

WAŻNE: Uczniowie, którzy zdali obie części egzaminu oraz dostarczyli komplet dokumentów (arkusz zaliczeń i aktualne zdjęcie legitymacyjne), będą mogli odebrać swoje KARTY ROWEROWE w sekretariacie szkoły jeszcze przed wakacjami.

Organizator egzaminu:

Sławomira Anna Jąkalska