REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1994012
III Festiwal koszykówki

W dniu 11 czerwca dzieci wraz z rodzicami ćwiczyli i bawili się na III Szkolnym Festiwalu Koszykówki. Już trzy lata mijają od pierwszego spotkania, dlatego cieszymy się tym bardziej, że zainteresowanie imprezą nie słabnie. Przygotowaliśmy w tym roku cztery konkurencje, w których wzięli udział przybyli goście. Rywalizacja między rodzicami wyglądała szczególnie interesująco, forma nie zaprzeczalnie dopisywała! Popisowy okazał się slalom między pachołkami z co tu ukrywać zbyt dużą piłką. W przyszłym roku postaramy się również o iście oryginalne zadania do wykonania. Drodzy rodzice szykujcie się! Pozdrawiamy i prezentujemy zdjęcia z festiwalu.

Katarzyna Krychowska i Dawid Mikoś.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.