REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1994219
Mistrzowie Wrocławia z SP 16!

W dniach 09,10.06.2015r. reprezentacje klas I, II i III wzięły udział w „Mistrzostwach Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców w Lekkiej Atletyce klas I - IV”. Zawody odbyły się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Chłopcy i dziewczynki rywalizowali z uczniami innych szkół w skoku w dal, biegu na 60m. i rzucie piłeczką palantową. Igrzyska zakończyły się dla nas ogromnym sukcesem. Klasy I i III okazały się najlepsze wśród wrocławskich szkół zdobywając złote medale, a reprezentanci klas II ukończyli rywalizację na miejscu drugim zostając wicemistrzami Wrocławia. Przed nami udział w Finale Strefy Wrocławskiej już 15 i 16 czerwca.

Gratulujemy naszym wspaniałym zawodnikom, cieszymy się ogromnie razem z nimi.

Pełna relacja z zawodów znajduję się na poniższej stronie:

www.wroclawskiszs.pl

Pozdrawiamy nauczyciele wychowania fizycznego.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.