REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 2030933
Lekcja jazdy konnej z TVN

We wtorek 22.09 br. odbyły się kolejne zajęcia na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych w ramach czwartej godziny wychowania fizycznego. Były to szczególne zajęcia gdyż naszą klasę 4b odwiedziła ekipa TVN nagrywając na żywo program Dzień Dobry TVN. Dzieci były zachwycone lekcją jak i faktem, iż będą miały okazję choć chwilę być w ogólnopolskiej telewizji. Tematem lekcji była nauka równowagi i podstaw poprawnego dosiadania konia. Uczniowie wcześniej przygotowywali konie do jazdy m.in. czesali je specjalnymi szczotkami. Dwoje uczniów naszej szkoły - Wiktor Litwin oraz Aleksandra Myśliwiec miało okazję wypowiedzieć się na temat lekcji na żywo przed kamerą. Cała lekcja odbyła się w bardzo miłej atmosferze i wszyscy uczniowie byli bardzo z niej zadowoleni.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.