REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1404568
Poradnia psychologiczno-pedagogiczna

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 9 we Wrocławiu

Centralny budynek poradni znajduje się przy ul. Krakowskiej 102. Jest tu sekretariat, dyrekcja oraz większość gabinetów psychologicznych i pedagogicznych, a także logopeda. Tu pracuje zespół ds. dzieci z wadami wzroku i słuchu. Również w tym miejscu można uzyskać wszelkie informacje na temat wyboru szkoły bądź kierunku kształcenia.


W gabinetach przy ul. Wieczystej 105 (z tyłu budynku Szkoły Podstawowej Nr 17) przyjmują psychologowie i pedagodzy, którzy udzielają pomocy dzieciom, ich rodzicom i nauczycielom od IV kl. szkoły podstawowej. Odbywa się tu również terapia Biofeedback.

 

W dwóch gabinetach mieszczących się przy ul. Drukarskiej 50 (w budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych) pracują specjaliści zajmujący się problemem dzieci w wieku przedszkolnym i uczących się w klasach I -III. Kontakt telefoniczny do PPP Nr 9: 71 798 68 32


Wszystkie dodatkowe informacje na temat pracy poradni można uzyskać pod podanym numerem telefonu lub na stronie internetowej:

http://ppp9-wroc.pl/

 

FOTOGRAFIE

0b.JPGStworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.