REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 2004504
Współpraca z fundacją Centaurus

Nasze wiosenne drzewa i róże były tłem dla akcji charytatywnej 7 maja we Wrocławiu, na pl. Solnym odbył się koncert, występy artystyczne oraz szereg innych atrakcji dla rodzin na rzecz podopiecznych Fundacji Centaurus - koni, zwierząt gospodarskich, psów i kotów.


Nasza szkoła wzięła czynny udział w tym wydarzeniu wypożyczając wiosenne drzewa oraz wykonujac papierowe róże, które były niezwykle atrakcyjnym tłem dla wydarzeń. Podziękowania należą się nauczycielom, którzy wykonali drzewa na Dzień Ziemi oraz grupce wychowawców ze świetlicy szkolej, którzy wykonali mnóstwo papierowych kwiatów wspomagani przez swoich wychowanków.

Podczas uroczystości naszą szkołę reprezentowali: nauczyciel w świetlicy (nauczyciel plastyki) Anna Ziober oraz uczeń klasy trzeciej Dominik wraz z rodziną. Zdjęcia ukazują scenerię, więcej zdjęć znajdziecie Państwo już niebawem na stronie Fundacji. Nasza szkoła otrzymała czasopisma przybliżające działania Fundacji oraz sylwetki zwierząt. Czasopisma bedą ogólnodostępne w bibliotece szkolnej od dnia 10.05.2016.

 

1 2 3 4 5

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.