REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1483229
Kampania "Nasz Czysty Wrocław"

Przedstawiamy wesołą fotorelację z gali podsumowującej kampanię ,,Nasz Czysty Wrocław" 2016 z dn. 9.06.2016.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas drugich, Julia i Wiktor, którzy zajęli III miejsce w konkursie ,,Rozświetlony Wrocław" w kategorii klas 1-3 oraz uczennica klasy pierwszej Karolina, która reprezentowała swoją klasę i naszą szkołę w happeningu ,,Kwiatowe bombardowanie".

Z zapartym tchem oglądaliśmy występy artystyczne, galerie nagrodzonych prac... Wreszcie nadszedł ten moment - wręczenie dyplomów i nagród. Dodatkowo Karolinka odebrała dla naszej szkoły przepiękną różę- sama dokonała wyboru. Różę będziecie Państwo mogli niebawem podziwiać w ogródku szkolnym. Po części artystycznej i wręczeniu nagród organizatorzy uraczyli nas zdrowym i niezwykle estetycznie wyglądającym poczęstunkiem. Był nawet czas na chwilę wspólnej zabawy na korytarzu szkolnym.

 

To był niezapomniany dzień o którym szybko nie zapomnimy.

 

Pozdrawiamy

Julka, Karolinka, Wiktor i Anna Ziober

koordynator kampanii w SP Nr 16

 

P. S. Niebawem w holu naszej szkoły zobaczycie Państwo wystawkę podsumowującą przebieg kampanii.

5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.