REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1483208
Niebanalna lekcja kreatywności w Parku Południowym :)

W dniu 10 czerwca br. drużyna Destination Imagination "Krzyki" wraz z trenerkami p. Ewą Dymałą i p. Martyną Drzewiecką wybrały się na niecodzienną lekcję kreatywności do Parku Południowego. A tam… leżeliśmy na trawie i zastanawialiśmy się, co przypominają nam chmury i drzewa. Poznaliśmy też i omówiliśmy treść wyzwań drużynowych na nowy sezon DI. Ponadto dowiedzieliśmy się, dlaczego w Skandynawii jest tak czysto, a ludzie zamiast schodów ruchomych wybierają tradycyjne! Sezon Destination Imagination zwieńczyliśmy wspólnym posiłkiem. Do zobaczenia na zajęciach po wakacjach, które  oczywiście spędzimy kreatywnie!

1
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.