Egzamin na kartę rowerową

Uczniowie klas czwartych po kilku miesiącach nauki przystąpili do egzaminu na kartę rowerową.

7 czerwca wszyscy pisali test teoretyczny, a 14 czerwca odbył się egzamin praktyczny z jazdy na rowerze, który przeprowadzili funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji.

Aby wydać uczniom karty, musimy mieć aktualne zdjęcia legitymacyjne. Proszę je jak najszybciej dostarczyć. (Prosiłam, by je przynieść do końca maja, ale większość uczniów tego nie zrobiła).

Przedstawiam kilka zdjęć z egzaminu. Jeśli chcielibyście Państwo dostać zdjęcia dzieci (w formie pliku) na pamiątkę, to proszę dać znać, a ja wyślę zdjęcia uczniów z poszczególnych klas do Wychowawczyń. Nie wszystkie wyszły mi ostro, ale coś da się wybrać :)

Gratuluję wszystkim zdającym :)

Sławomira Anna Jąkalska

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15