REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1361317
Zapraszamy do udziału!

WSPIERAMY  NASZE  FINALISTKI  Z  ODYSEI  UMYSŁU Uśmiech

Po licznych zapytaniach zdecydowaliśmy, że PRACE Z TECHNICZNYCH KONKURSÓW WIELKANOCNYCH BĘDĄ SPRZEDAWANE, a zebrane pieniądze przeznaczymy na bardzo ważny cel – pomoc dla naszych reprezentantek OU!! Uśmiech

 

W naszej szkole od kilku lat, w ramach programu edukacyjnego ODYSEA UMYSŁU, działają drużyny kreatywnych uczniów.

W tym roku szkolnym jedna z drużyn odniosła ogromny sukces podczas Eliminacji Regionalnych – zakwalifikowała się do Ogólnopolskiego Finału Odysei Umysłu, a tam… zdobyła tytuł wicemistrza Polski!! Nagrodą dla kreatywnych uczennic i trenerek jest prawo, by reprezentować naszą szkołę i kraj w Światowych Finałach kreatywności w USA. Finały odbędą się już pod koniec maja.

Aby nasza drużyna mogła pojechać do USA, potrzebna jest kwota około 70 tys. złotych (przelot w obie strony, zakwaterowanie, wyżywienie i inne wydatki związane z konkursem).

Wielkanocne prace konkursowe zostaną wycenione, podana zostanie cena minimalna, ale zapraszamy do wspomagania naszych dziewczyn wyższymi kwotami. J

 

Każdy może zostać MECENASEM KREATYWNOŚCI!!!

 

Organizator konkursów technicznych: S. A. Jąkalska

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.