REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1963487
ONE OF THE BEST!

Dnia 12 maja odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród w II Wrocławskim Konkursie Czytelnictwa i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych  "Discover English Speaking Countries 2017". Gala miała miejsce we Wrocławskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli. W konkursie, który składał się z III etapów, uczeń klasy 4a - Jakub Dojlido zajął  II miejsce. Uczniowie musieli wykazać się bardzo dobrą znajomością wiedzy o krajach oraz umieć wykorzystać w konkursie zdobytą wiedzę z danej przeczytanej książki. Organizatorzy już teraz zapraszają przyszłych uczniów klas 4, 5 i 6 do wzięcia udziału w przyszłorocznej III edycji. Tematem przewodnim ma być Australia. W tym roku były to Stany Zjednoczone Ameryki.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.