REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1403758
Kolejny turniej "Basketmanii" za nami!

Za nami kolejny turniej „Basketmanii”, który został rozegrany 14.05.2017r. w hali WKS „Kosynierka”. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny złożone w większości z uczniów II klas. W turnieju łącznie uczestniczyło prawie 20 zawodników z SP 16. Nasi chłopcy nie dali szans przeciwnikom i wygrali wszystkie cztery mecze. W ostatnim spotkaniu zagrały dwie nasze drużyny i zobaczyliśmy bardzo fajny mecz rozegrany w świetnej atmosferze stworzonej przez zawodników i rodziców. Bardzo cieszy duża frekwencja naszych uczniów i rodziców podczas zawodów rozgrywanych w hali WKS Śląsk Wrocław. Ponownie jesteśmy najliczniejszą grupą!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z turnieju w galerii w zakładce "sport w naszej szkole".

Dawid Mikoś

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.