REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1963507
,,Artur Siódmiak ponownie gościem w naszej Szkole!"

09 maja mieliśmy przyjemność gościć w naszej Szkole Artura Siodmiaka wraz z Jego Fundacja Akademią Sportu. Okazją do spotkania była wizyta psychologa sportu Marcina Kochanowskiego, który przeprowadził wykłady motywacyjne dla ponad 100 dzieci oraz zainspirował do doskonalenia umiejętności i podejmowania treningów sportowych. Po wykładach dzieci miały okazje potrenować piłkę ręczna z Mistrzem Arturem Siódmiakiem, sprawdzić siłę swojego rzutu oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie. Zainteresowanie treningami piłki ręcznej w naszej szkole jest ogromne, a dzieci z wielka satysfakcja robią błyskawiczne postępy w nauce gry w piłkę ręczna. Uśmiech dzieci, wdzięczność i ich zadowolenie jest wspaniałą nagroda dla trenera. Projekt Akademia Małych Mistrzów zapewnia dzieciom treningi dwa razy w tygodniu, a ich efekty już są wyraźnie widoczne mimo, ze dzieci trenują od września ubiegłego roku. Niezwykle istotne jest, aby na tym etapie edukacyjnym dotrzeć do dzieci i stworzyć im dogodne warunki, by ,,połknęły bakcyla" sportu.

Poniżej fotorelacja z tego wydarzenia.

Marta Łyszczyk

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.