REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1963481
Spotkanie z nową dyscypliną sportu – piłka ręczna plażowa

W piątek 19 maja na Placu Solnym dzieci z naszej Szkoły miały możliwość uczestniczenia w Campie Piłki Ręcznej Plażowej. Impreza miała za zadanie dotrzeć do najmłodszych miłośników sportu, jak i wszystkich mieszkańców Wrocławia i przybliżyć nową dyscyplinę sportu, którą już w lipcu będzie można podziwiać podczas rozgrywanych we Wrocławiu The World Games czyli Igrzysk Sportów Nieolipmijskich. Dzięki temu doświadczyły niepowtarzalnej okazji poznania elementów technicznych typowych dla piłki ręcznej plażowej, zrozumienia jej zasad oraz miały możliwość zagrania na Placu Solnym. Camp poprzedził Turniej Piłki Ręcznej Plażowej, który należy do ogólnopolskiego cyklu Mistrzostw Polski Summer Superliga, w którym zagrały najlepsze polskie drużyny oraz reprezentacja Polski. Wrażenia i doświadczenia jeszcze na długo pozostaną w pamięci.

Zdjęcia z imprezy dostępne poniżej.

Marta Łyszczyk

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.