REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1404646
ŚWIETNY WYSTĘP REPREZENTACJI SZKOŁY PODCZAS SZTAFETOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH!

W dniu 19 września na kąpielisku Morskie Oko odbyły się Finały Mistrzostw Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Wrocławskich.

W zawodach wzięło udział po 32 reprezentacje dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych z Wrocławia.

Dziewczęta z Naszej szkoły uplasowały się na bardzo dobrej 9 pozycji biorąc pod uwagę fakt, że w drużynie większość stanowiły czwarto i piątoklasistki możemy stwierdzić, że zdobyte doświadczenie zaprocentuje w przyszłym roku. Chłopcy natomiast ukończyli zmagania na świetnym 3 miejscu! Pierwszy raz w historii wywalczając awans do Finału Dolnośląskiego, który odbędzie się 10 października w Olszynie. Trzymamy kciuki za kolejny udany start!

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.