REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1404642
Świetny występ naszych sportowców w Finale Strefy Wrocławskiej w unihokeju!

W dniach 11-12 października w hali SP nr 47 we Wrocławiu odbyły się Finały Strefy Wrocławskiej Igrzysk Dzieci w unihokeju dziewcząt i chłopców. Reprezentacja dziewcząt po porażce w ćwierćfinale w rzutach karnych z SP Dobroszyce (I miejsce w turnieju) zajęła ostatecznie 5 miejsce w zawodach. Drużyna chłopców już w ubiegłym roku była bardzo blisko finału. Niestety musieliśmy uznać wyższość SP BISC po  serii rzutów karnych. W tym roku nasi  zawodnicy w pierwszym meczu spotkali się z SP 90 W-w i po zaciętym spotkaniu wygraliśmy 2:1. W drugim grupowym meczu wygraliśmy z SP 10 Wrocław 2:0 i wyszliśmy z pierwszego miejsca do fazy pucharowej. W ćwierćfinale trafiliśmy na SP BISC, z którymi przegraliśmy w ubiegłym sezonie po serii rzutów karnych w półfinale. W tym roku nasza drużyna po bardzo dobrym meczu wygrała 1:0. W półfinale zagraliśmy z reprezentacją SP Dobroszyce, po idealnym meczu wygraliśmy 4:0 i zapewniliśmy sobie awans do finału! W najważniejszym spotkaniu zagraliśmy  z SP 80 W-w i po ciężkim boju wygraliśmy 1:0 tym samym zostaliśmy mistrzami Strefy Wrocławskiej! Nasza reprezentacja zwyciężyła po raz pierwszy w grach zespołowych na tak wysokim szczeblu rozgrywek! Chłopcy awansowali tym samym do Finału Dolnośląskiego w Unihokeju, który zostanie rozegrany 25.10.2017r. we Wrocławiu.

Gratulujemy naszym reprezentantom!

Nauczyciele wychowania fizycznego


 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.