REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1386422
Wyróżnienie. Młodzi Obywatele Nauki

Uczniowie uczęszczający na kółko przyrodnicze założyli doświadczenia w trakcie których prowadzili obserwacje dotyczące wpływu kompostu na rośliny, wykonywali również analizy w laboratoriach Uniwersytetu Przyrodniczego. Wyniki badań zostały opisane w sprawozdaniu oraz przedstawione w formie prezentacji multimedialnych.

Za 2 projekty: „Co się dzieje w kompostowniku” i „ Wpływ kompostu na rośliny” otrzymali wyróżnienia w „Konkursie na edukacyjny projekt badawczy” zorganizowanym przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego. Swoje badania zaprezentowali na Gali Finałowej, która odbyła się w sali konferencyjnej Wrocławskiego Parku Przemysłowego.

M.Kocowicz

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.