REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1386337
Wyróżnienie. Konkursy II edycja ,,Ogrody Światła"

Uczniowie naszej szkoły brali udział w szkolnych eliminacjach - konkursie wiedzy o ogrodach chińskich (szkolne eliminacje 7 listopada) oraz w konkursie plastycznym o ogrodach chińskich (zostało wybranych 6 prac, które zostały przekazane przez nauczyciela-opiekuna organizatorom).

Następnie w dniu 15 listopada czteroosobowa reprezentacja brała udział w konkursie wiedzy w Instytucie Konfucjusza - obrazują to dwa pierwsze zdjęcia. Podczas eliminacji uczniowie prezentowali swoja wiedzą w formie pisemnej, sprawdzenie wiedzy miało postać działań multimedialnych. Na naszych uczniów czekało również zadanie plastyczne (miłe dla opiekuna, nauczyciela plastyki) - wycinanki z papieru ryżowego. Pełni emocji wróciliśmy w szkolne mury i oczekiwaliśmy na wyniki.

28 listopada nasza laureatka, Olesia z klasy 4e wraz z nauczycielem- opiekunem wzięła udział w gali finałowej w Szkole Podstawowej Nr 42 we Wrocławiu, podczas której otrzymała dwa wyróżnienia - w konkursie wiedzy oraz w konkursie plastycznym. Gala finałowa miała bogatą oprawę artystyczną. Występy rozpoczął taniec tygrysa, następnie miał miejsce pokaz tradycyjnych tańców dziewcząt oraz występ solistki ... Wrażeń było dużo. Wreszcie uroczyste rozdanie nagród, pamiątkowe zdjęcia.

Wśród prac odnalazłyśmy niektóre prace naszych uczniów. Poniższa galeria upamiętnia tamte chwile.

Zapraszam Was drodzy Uczniowie do udziału w kolejnych edycjach konkursu ,,Ogrody Światła".

-------------nauczyciel-opiekun A.Ziober-------------------


 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.