REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1386413
Wyróżnienie. Młodzi Obywatele Nauki

W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie uczęszczający na kółko przyrodnicze pracowali metodą projektu. Założyli doświadczenia w trakcie których badali liczbę skiełkowanych nasion, prowadzili obserwacje w szkolnym ogródku, pobierali próbki kompostu, wykonywali analizy w laboratoriach Uniwersytetu Przyrodniczego ich celem było określenie wpływu kompostu na wzrost roślin. Wyniki badań zostały opisane w sprawozdaniu oraz przedstawione w formie prezentacji multimedialnych.

Za 2 projekty: „Co się dzieje w kompostowniku” i „ Wpływ kompostu na rośliny” otrzymali wyróżnienia w „Konkursie na edukacyjny projekt badawczy” zorganizowanym przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego. Swoje badania zaprezentowali na Gali Finałowej, która odbyła się w sali konferencyjnej Wrocławskiego Parku Przemysłowego.

Projekt „Co się dzieje w kompostowniku” opracowali uczniowie: Adam Biel, Michał Koreń, Paweł Czujowski, Bartłomiej Piekarz, Gerard Wierciński.

Projekt „Wpływ kompostu na rośliny” opracowali: Justyna Rojek –Nowosielska, Anna Paśko, Michalina Kocjan, Maksymilian Nowotnik.

M.Kocowicz 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.