REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1386369
NASZA KLASA JEST NA MEDAL. Wiem, co czuję ja i inni

Klasa 1c ponownie uczestniczyła w zajęciach z socjoterapeutką. Celem grudniowych zajęć było kształtowanie inteligencji emocjonalnej. To nic innego jak rozpoznawanie, nazywanie, wyrażanie myśli i uczuć oraz docenianie roli współpracy w lepszym funkcjonowaniu i osiąganiu dobrych efektów. Wstępem do zajęć był odpoczynek przy bajce relaksacyjnej. Burza mózgów natomiast byłą okazją do wyrażania swoich uczuć, rozpoznawania i ich nazywania. Uświadomiliśmy  sobie, co czujemy, co nas złości, niepokoi, co cieszy oraz jakie uczucia dają siłę.

Rozwijaliśmy empatię, dostrzegaliśmy podobieństwa i różnice w uczuciach kolegów i koleżanek. Stworzyliśmy  w grupach listę uczuć., które ilustrowaliśmy ruchem, gestem, mimiką. Na następnym spotkanie będziemy poznawali bezpieczne sposoby rozładowania nadmiernie nagromadzonych uczuć, zwłaszcza negatywnych. Dziękujemy za ciekawe zajęcia.

Uczniowie klasy 1c

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.