REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1386423
Spotkanie z autorką książek dla dzieci - Panią Martą Szloser

Klasa 1c miała przyjemność uczestniczyć w grudniowym spotkaniu autorskim i w  warsztatach  plastycznych z Martą Szloser, autorką książki dla dzieci pt. „Okruszki”. Spotkanie odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ulicy Jesiennej 22 we Wrocławiu. Pani Marta przeczytała nam fragment swojej książki oraz poprowadziła warsztaty plastyczne. Wykonaliśmy okruszkowe stworki, które możecie obejrzeć w naszej szkolnej bibliotece. Bardzo zaciekawiły nas przygody głównej bohaterki Marysi, której  od zawsze towarzyszą… okruszki.  Przyjaciele za wszelką cenę starają się ją wyleczyć z okruszkowania. Czy im się uda? I czy Marysia naprawdę potrzebuje pomocy? Tego dowiedzie się po przeczytaniu tej książeczki, do której Was bardzo zachęcamy.

Uczniowie klasy 1c

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.