REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1386379
Mikołaj

Odwiedziny Mikołaja to bardzo wyczekiwany moment przez najmłodszych uczniów. Dzieci czekając na Mikołaja uczestniczyły w różnych warsztatach, np. kulinarnych- robiąc piernikowe domki lub plastycznych- wykonując ozdoby. Niektóre klasy łączyły się na lekcjach integracyjnych śpiewając piosenki o Mikołaju i brały udział w zabawach Mikołajkowych przygotowanych przez wychowawczynie.

Uczniowie z klasy 1b i 1c wybrali się na „Pochód Mikołajów” - w ramach akcji: „Coś miłego dla drugiego”. Dzieciaki rozdawały cukierki wszystkim napotkanym osobom, pracownikom sklepów oraz punktów usługowych znajdujących się na osiedlu.
Pochód wesołych Mikołajów bardzo podobał się nie tylko naszym uczniom, ale również wszystkim obdarowanym cukierkami ludziom – z wielkim uśmiechem i radością przyjmowali oraz dziękowali za miły gest ze strony naszych małych uczniów.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.