REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1386350
Wizyta w American Corner

W ubiegłym tygodniu w Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej pod patronatem American Corner świętowaliśmy 100 lat stosunków dyplomatycznych Polska-USA! (Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości (2018) oraz setna rocznica ustanowienia stosunków dyplomatycznych między USA a Polską (2019) ).Spotkanie otworzył dyrektor biblioteki pan Andrzej Tyws a poprowadził Supervisory Special Agent z Biura Diplomatic Security Service Anthony Campagna prowadząc wykład pt.: "100 Lat Razem: Ludzie, Historia, Przyszłość." Zwieńczeniem spotkania była wideokonferencja  z obecnym ambasadorem Stanów Zjednoczonych w Polsce - Paul Wayne Jones. Nie zabrakło również tortu oraz wspólnych zdjęć na pamiątkę.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.