REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1386346
Program Edukacyjny "Ratujemy i Uczymy Ratować"

Program Edukacyjny "Ratujemy i Uczymy Ratować" kierowany do klas I-III  szkół podstawowych jest w Naszej Placówce kontynuowany niezmiennie od kilku już lat.

W ubiegłym tygodniu z zasadami udzielania pierwszej pomocy zostali zapoznani uczniowie klas pierwszych Naszej Szkoły. Program WOŚP koncentruje się na nauce podstawowych czynności ratujących życie. Dzieci oswajają się z przedstawianymi zagadnieniami, pierwsza pomoc z czasem staje się dla nich czymś naturalnym. Wspólnie z panią Małgorzatą Dobrucką miałam przyjemność po raz kolejny poprowadzić szkolenie i obserwować dzielnie spisujących się małych ratowników. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

 

Pozdrawiam Katarzyna Krychowska

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.