Lekcja WF z siatkarkami Impel Wrocław

Pod koniec listopada w klasie 3c odbyła się pokazowa lekcja wychowania fizycznego z udziałem siatkarek Impel Wrocław.

W ramach współpracy klubu z Naszą Szkołą zajęcia prowadziły dwie młode zawodniczki wrocławskiej drużyny – Weronika Wołodko oraz Maria Stenzel, które również są młodzieżowymi reprezentantkami kraju. Nasze dzieci uczyły się dokładnie podawać piłkę sposobem górnym oraz dolnym, a także próbowali swoich sił w zagrywce. Uczniom bardzo podobały się zajęcia z siatkarkami i chętnie uczestniczyły w lekcji, a na koniec miały okazję wziąć autografy od „Impelek”.

W przyszłym semestrze na pewno będzie okazja do kolejnej takiej lekcji pokazowej. Na zakończenie klasa 3c wraz z nauczycielem Bogumiłem Włodarczykiem wręczyła siatkarkom pamiątkowe podziękowania za tak szczególną lekcję.

Zapraszamy również do galerii zdjęć w zakładce „Sport w Naszej Szkole”.

Bogumił Włodarczyk