REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1386372
Na lekcjach języka polskiego

W grudniu na lekcjach języka polskiego w klasach 5a, 5c i 5d odbyły się trzy arcyważne rozprawy sądowe przeciw Syzyfowi – królowi Koryntu oskarżonemu o zdradzenie tajemnic bogów. Każdorazowo w rozprawach udział wzięli: oskarżony, obrońcy, prokuratorzy, świadkowie i oczywiście sędziowie. Wszystkiemu bacznie przyglądali się ławnicy, stenotypiści i dziennikarze. Mimo wielu cennych argumentów, obrona nie miała szans i Syzyf został uznany winnym, jednakże, dzięki adwokatom, obniżono mu wymiar kary. Notatkę prasową będzie można niebawem przeczytać na szkolnym blogu, a teraz zapraszamy do fotorelacji.

Zdjęcia – Mikołaj S. DPD Olimpu, Ewa Gil

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.