REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1386333
Multikulturowe spotkanie świąteczne

19 grudnia po raz pierwszy w naszej szkole odbyło się niezwykłe spotkanie świąteczne, w którym udział wzięły wszystkie dzieci obcojęzyczne uczęszczające na dodatkowe zajęcia języka polskiego prowadzone przez panie: Agnieszkę Barańską, Martę Herkt i Ewę Gil. Podczas spotkania rozmawialiśmy o tym, jak spędza się święta w innych krajach (Ukraina, Rosja, Izrael, RPA), jak obchodzone są one przez różne kościoły i narody. Zaśpiewaliśmy też polską kolędę, a także spróbowaliśmy tradycyjnych ukraińskich ciasteczek. Atmosfera była cudowna, ale i sprzyjała nauce, ponieważ dzięki Elin poznaliśmy kilka faktów dot. Izraela, a liczna reprezentacja dzieci z Ukrainy zaśpiewała nam przepiękną kolędę.

Wszystkim, niezależnie od pochodzenia i wyznania, życzmy wszystkiego najpiękniejszego!

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.