Za nami...

LISTOPAD- GRUDZIEŃ 2017

W klasach 6 w ramach projektu „CYBERBEZPIECZEŃSTWO” odbyły się godziny wychowawcze, poświęcone pojęciu hejtu w sieci a co za tym idzie izolacji w grupie z wykorzystaniem materiałów dedykowanych dla klas starszych i przygotowanych przez Fundację „Dajemy dzieciom siłę”.

Podczas zajęć lekcyjnych:

• Uczniowie klas IV po zajęciach wprowadzających próbowali swoich sił w wyszukiwaniu potrzebnych informacji oraz zgłębiali tajniki malowania na ekranie.
  • Uczniowie klas V pogłębiali swoje umiejętności korzystając z Painta, tworzyli foldery i pliki, zgłębiali sztukę komputerowego pisania: wycinanie, wklejanie oraz tajniki wstawiania obrazów.
  • Uczniowie klas VI natomiast zgłębiają tajniki arkusza kalkulacyjnego Excel, odczytywanie i opisywanie danych, dobieranie wykresów do tabel.

Mimo wyzwań stojących przed uczniami, znalazł się również czas na akcenty świąteczne.