REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1483185
„Higiena osobista i zdrowy styl życia”

„Higiena osobista i zdrowy styl życia” tak brzmiał temat lekcji, która odbyła się w grudniu w klasach pierwszych Naszej Szkoły. Gościem specjalnym była Pani Doktor Pediatra Karolina Biel – Łojek.

Celem spotkania było przybliżenie dzieciom schematu postępowania służącemu utrzymaniu młodego organizmu w zdrowiu zarówno fizycznym jak i psychicznym. Podstawowe czynności życia codziennego jak mycie zębów, włosów, zmiana bielizny i ubrań zostały przedstawione w przystępnej, łatwej do zapamiętania formie. Konkurencje sportowe, rebusy, kalambury uzupełniały ale tez sprawdzały wiedzę dzieci z poruszanego tematu.

Bardzo dziękuję Pani Doktor za wizytę, a rodziców i dzieci zapraszam do obejrzenia zdjęć z lekcji.

Pozdrawiam Katarzyna Krychowska

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.