REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1483144
III CHARYTATYWNY KONCERT NOWOROCZNY

Szkoła uczy,bawi i wychowuje. To miejsce,gdzie poszanowanie godności i pomoc drugiemu człowiekowi jest priorytetem, który na co dzień przekazywany jest uczniom. Tradycją Szkoły Podstawowej nr 16 stał się już Noworoczny Koncert Charytatywny, który w tym roku odbył się 9. 01. 2018 r. po raz trzeci. Ideą i celem koncertu jest zebranie pieniędzy, by pomóc najbardziej potrzebującym rodzicom i uczniom naszej szkoły.
W tym roku imprezę uświetniły wspaniałe występy uczniów, a także rodziców wraz z dziećmi. Mieliśmy okazję obejrzeć Jasełka, posłuchać pięknych kolęd i pastorałek, a także podziwiać klimatyczny i karnawałowy występ flamenco. Nasi goście mogli również skorzystać z kawiarenki przygotowanej specjalnie na tę okazję.
Podczas koncertu odbyła się licytacja prac uczniów Szkoły Podstawowej nr 16, które zostały przekazane w dobre ręce.  Łącznie zebrana podczas imprezy kwota to 1415,07 zł.
Wisienką na torcie był występ nauczycieli, którzy jednym chórem zaśpiewali  kolędę "Gore gwiazda".
A wszystko w słusznym celu, bo pomaganie zmienia świat na lepsze.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.