„Nasze hobby i zainteresowania”

Podczas kolejnych zajęć w grupie X z cyklu „Nasze hobby i zainteresowania”, wychowankowie

niezwykle mocno angażowali się w ich przygotowanie wymyślając samodzielnie ciekawe sposoby prowadzenia warsztatów, korzystając z tablicy multimedialnej, przynosząc rekwizyty, wcześniej opracowane krzyżówki, karty pracy.

Zajęcia były cenną lekcją szacunku do pracy rówieśników, wspaniałą okazją do bliższego poznania się dzieci oraz wspólnej zabawy.

Uczniowie o swoich pasjach:

Moją pasją jest gra na gitarze. Lekcje gry na tym instrumencie pobieram od roku w MDK.

Zawsze lubiłam zwierzęta. Odkąd mam chomika czuje się dobrze i myślę, że spędzę z nimi jeszcze długi czas.

Jedną z moich pasji jest akwarystyka. Moimi ulubionymi rybkami są gupiki oraz ryby denne.

Moja miłość do jazdy na rowerze rośnie z każdym dniem. Chyba mam ją już we krwi.

Hiszpański taniec flamenco to sposób na spędzanie czasu, to pasja na całe życie.

Jestem zafascynowana zwierzętami. Uwielbiam psy, koty, chomiki, króliki, wszystkie zwierzaki.

Beata Waincetel