REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1483200
Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dziś w naszej szkole można było usłyszeć obce języki nie tylko w salach językowych. Z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego przygotowano językowe przerwy, na których uczniowie czytali fragmenty komiksu na podstawie powieści „Hobbit” – J. R. R. Tolkiena - nie tylko w języku polskim. Na każdej przerwie dzieci prezentowały przygotowany przez siebie fragment komiksu. Jako pierwsza wystąpiła uczennica klasy 6, która przeczytała fragment w języku ukraińskim, a następnie dzieci mogły usłyszeć i zobaczyć części komiksu po polsku, angielsku oraz w języku afrykanerskim (afrikaans).

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo !

Martyna Koper

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.