REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1483159
Szkolny turniej „Jeden z 13”

22 lutego w czytelni miał miejsce konkurs „Jeden z 13”. Był on wzorowany na formule popularnego teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Wydarzenie miało związek ze szkolnymi obchodami Dnia Języka Ojczystego.

Przedstawiciele klas 4-6 musieli przejść wstępne klasowe eliminacje, a 22 lutego w czytelni odbył się turniej główny. Zabawa składała się z kilku etapów, a uczniowie zmagali się z pytaniami z zakresu gramatyki, ortografii, frazeologii i znajomości lektur. W drodze eliminacji udało się wyłonić zwycięzcę – Hannę Ciechowicz. Drugie i trzecie miejsce zajęły Aleksandra Huzar i Martyna Posłuszny.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i gratulujemy wygranym!

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.