REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1403742
Pasieka Boża Iskierka

Klasy 1a,1b,1c,2c,2b,3a,3d,3f,3h uczestniczyły w zajęciach przeprowadzonych przez Pasiekę Boża Iskierka. Usytuowana jest ona w Beskidzie Niskim, w przepięknej krainie pełnej lasów i łąk z dala od wielkich ośrodków przemysłowych, co ma ogromne znaczenie na jakość pozyskiwanych przez pszczoły miodów. W bardzo serdecznej atmosferze Pan Pszczelarz opowiadał dzieciom o życiu pszczół, ich pracy i zwyczajach oraz znaczeniu w przyrodzie. Dzieci mogły z bliska obejrzeć przyrządy pszczelarza (ubranie, dymkę, ramkę), produkty wytworzone przez pszczoły (pyłek, mleczko, węza pszczela) oraz różne rodzaje miodu. Prawdziwą atrakcją były przywiezione pszczoły. Spotkanie z pszczelarzem poszerzyło wiedzę dzieci na temat szeroko pojętego pszczelarstwa oraz umożliwiło bliski kontakt z produktami stworzonymi przez naturę.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.