REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1403753
Bill Martin w SP nr 16

W dniu 07.05.2018 mieliśmy zaszczyt gościć byłego urzędnika Komisji Europejskiej pana Billego Martina. Był to dla nas niebywały zaszczyt, gdyż nasz Gość odwiedził w trakcie swojej wizyty we Wrocławiu tylko 5 szkół. Bill przeprowadził lekcję dotyczącą Unii Europejskiej w klasie 6a, uczniowie uczestniczyli aktywnie w lekcji, słuchali z wielkim zainteresowaniem lekcji prowadzonej tylko w języku angielskim. Nasz Gość opowiadał o historii Unii Europejskiej, o istocie jej powstania oraz o ważnych wyborach młodych ludzi. Wizyta ta odbyła się dzięki nawiązaniu współpracy naszej szkoły z Przedstawicielstwem Regionalnym Komisji Europejskiej.

Anna Wasiak

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.