REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1403738
Poćwiczmy razem

Ponownie zachęcamy w ramach programu „Poćwiczmy razem” do  zabaw i gier sportowych, tym razem na świeżym powietrzu.
Przebywanie na świeżym powietrzu wpływa korzystnie na nasz rozwój. Pozwala na rozładowanie energii wewnętrznej oraz kontakt z rówieśnikami. Każde nasze zaangażowanie w grę lub zabawę ma pozytywny wpływ na rozwój osobowości. Uczymy się także współdziałania w grupie. Dzięki spędzaniu czasu na świeżym powietrzu organizmy nasze są lepiej dotlenione, a przez to sprawniej funkcjonują.  Zapraszam wszystkich do zabawach i ćwiczeń ruchowych na świeżym powietrzu: Dzieci zawsze chętnie bawią się na zewnątrz – nieważne, czy za oknem praży słońce, leje jak z cebra, czy prószy śnieg.

Uczniowie klasy 1c

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.