REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1403806
Dom Drzewa

W maju klasy 1a i 2c wyjechały wspólnie na  jednodniową wycieczkę do Milicza. Po przyjeździe na miejsce uczniowie uczestniczyli w zajęciach dydaktycznych o tematyce przyrodniczo-leśno-ekologicznej w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej „Dom drzewa”. Dowiedzieli się  jakie gatunki zwierząt zamieszkują pobliskie lasy a także zwiedzili wyłuszczarnię szyszek. W „podsuszarni” mieli okazję podziwiać zabytkowy piec a także obejrzeć przeróżne rodzaje szyszek.
Uczniowie zwiedzili pobliski las. Zapoznali się z zasadami bezpiecznego przebywania w lesie a także poznali wiele ciekawostek o mieszkających tam zwierzętach i rosnących drzewach.
Na zakończenie wyprawy dzieci upiekły wspólnie kiełbaski. Po posiłku nastąpił czas na zabawę na świeżym powietrzu.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.