REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1994015
Powiatowy konkurs z historii wrocławskiego sportu „Wrocławski sport wczoraj i dzisiaj”

Towarzystwo Miłośników Wrocławia po raz kolejny było organizatorem konkursu „Wrocławski sport wczoraj i dzisiaj”. W tym roku w finale konkursu wzięło udział 12 szkół podstawowych z całego powiatu wrocławskiego.

Nasza Szkoła również miała zaszczyt uczestniczyć w tej imprezie, a reprezentowali nas: Kazimierz Kirszak z klasy 6a oraz Mikołaj Wieczorek z klasy 5a, którzy wcześniej wygrali eliminacje w Naszej Szkole.

Podczas konkursu w I rundzie uczniowie rozwiązywali test z wiedzy wrocławskiego sportu. Niestety nie udało nam się awansować do ścisłego finału, w którym znalazły się 3 drużyny. Chłopcy jednak dobrze się przygotowali i w nagrodę otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale oraz gadżety.

Na koniec każdy mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z gwiazdami wrocławskiego sportu m.in. z Renatą Mauer-Różańską, Mariolą Pawlak-Marzec czy Józefem Traczem, którzy byli w jury konkursu.

Gratulacje dla chłopców i życzymy powodzenia w przyszłym roku !!!

Bogumił Włodarczyk


 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.