REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1993994
Igrzyska Dzieci w Minipiłce Nożnej Chłopców

W dniu 17.04.2018r. odbyła się I runda Igrzysk Szkół Podstawowych w Minipiłce Nożnej Chłopców w strefie Wrocław Centrum.Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej nr 32 we Wrocławiu. Nasza Szkoła rywalizowała w grupie ze Szkołą Podstawową Sióstr Salezjanek oraz Szkołą Podstawową nr 96. Do drugiej rundy awansowała tylko jedna drużyna, która wygrała grupę.

Pierwsze spotkanie nasi chłopcy przegrali minimalnie 2:3 z SP Sióstr Salezjanek. W drugim meczu byli o wiele lepsi od SP nr 96 wygrywając aż 9:1 !

Niestety w tym roku nie udało się nam awansować do kolejnej rundy, a zabrakło tylko jednej bramki w pierwszym meczu.

Serdecznie gratulujemy ładnych bramek i dziękujemy za walkę na boisku. Pozostaje nam liczyć na lepszy wynik w przyszłym roku,  Naszą Szkołę reprezentowali w większości uczniowie z 4 i 5 klas.Skład reprezentacji Naszej Szkoły w Minipiłce Nożnej oraz strzelcy bramek:

Słowiński Wiktor (3 bramki), Mączyński Jan, Guszpit Maksymilian (3 bramki), Kaspar Jakub (1 bramka), Terpiłowski Kajetan, Nowakowski Stanisław, Malewicz Kacper (1 bramka), Woroniec Jan (3 bramki), Kempa Marcin, Wieczorek Michał, Dreksa Artur.

Zapraszamy również do galerii zdjęć w zakładce „Sport w Naszej Szkole”.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.