REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1403832
Awans dziewcząt do strefy wrocławskiej w czwórboju lekkoatletycznym!

W dniach 7-8.05.2018 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbywały się mistrzostwa Wrocławia w czwórboju lekkoatletycznym.
Poniedziałkowe zmagania na drugim miejscu zakończyły dziewczęta z naszej szkoły, zdobywając tym samym awans do dalszej rywalizacji. Zawodniczki pokazały się z bardzo dobrej strony, ulegając jedynie dziewczętom ze szkoły sportowej nr 46.
W pierwszym starcie sezonu większość z nich poprawiła swoje rezultaty życiowe!
Podczas zawodów ustanowione zostały nowe rekordy szkoły: Martyna Papierska poprawiła rekord w biegu na 60m – 8,4s oraz w skoku w dal 4,58m. Pobity został również rekord szkoły w czwórboju, dziewczęta w składzie: Martyna Papierska, Martyna Posłuszny, Julia Cieślachowska, Pola Nowak, Aleksandra Rutkowska oraz Vanessa Lenik uzbierały łącznie 1243pkt.

Dziewczętom gratulujemy i życzymy powodzenia  w kolejnym etapie, który odbędzie się 15.05.2018r.

We wtorek natomiast swoje zmagania toczyli Panowie. Rywalizację ostatecznie skończyli na 16 miejscu. Tutaj też padło kilka wartościowych wyników, które zawisną na szkolnej tablicy rekordów. Kacper Malewicz w skoku w dal – 4.45m, Artur Dreska w biegu na 1000m uzyskał czas - 3:40,4s. Chłopcy w składzie: Kacper Malewicz, Wiktor Słowiński, Adam Opolski, Maks Guszpit, Artur Dreksa oraz Gerard Wierciński poprawili również rekord szkoły w czwórboju, który przez minimum będzie wynosił 706pkt. Większość składu to chłopcy z IV i V klasy!

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim zawodnikom i trzymamy kciuki za dalsze starty czy to w zawodach drużynowych czy indywidualnych!

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.