Lekkoatletyczne Indywidualne Igrzyska Dzieci - dziewczyny rozbiły bank!

W środę 16 maja na Stadionie Olimpijskim odbyły się Lekkoatletyczne Indywidualne Igrzyska Dzieci. Nasi uczniowie świetnie spisali się zdobywając 5 medali w tym 4 złote i 1 brązowy!

Na najwyższym stopniu podium stanęli:

Julia Cieślachowska w biegu ma 60m z czasem 8,7

Aleksandra Rutkowska w biegu na 300m z czasem 47,7

Martyna Papierska w skoku w dal z wynikiem 4,87

Sztafeta szwedzka dziewcząt w składzie J.Cieślachowska, A.Rutkowska, M.Papierska, M.Posłuszny z czasem 2:42,8

Brązowy medal wywalczył:

Kacper Malewicz w skoki w dal z wynikiem 4,58

Tuż za podium na 4 miejscu rywalizację zakończyli:

Wiktor Słowiński w biegu na 60m uzyskując czas 8,4

Sztafeta szwedzka chłopców w składzie: K. Malewicz, A. Dreksa, M. Sobolewski, W. Słowiński.

W klasyfikacji drużynowej dziewczęta uplasowały się na najniższym stopniu podium, chłopcy zajęli ostatecznie 9 miejsce.

Wszystkim naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników na Mistrzostwach Wrocławia i życzymy powodzenia w dalszym etapie. Strefa wrocławska odbędzie się 29 maja również na Stadionie Olimpijskim!!