REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1882261
Volleymania w SP16!

Przez cały rok szkolny zawodnicy nasze Szkoły bardzo ciężko trenowali i startowali w turniejach projektu Vollymania. Przez cały czas trwania rozgrywek nasi Reprezentanci utrzymywali się w najwyższej, pierwszej lidze! Jest to bardzo trudne osiągnięcie! W minioną sobotę odbył się turniej finałowy, w którym nasi uczniowie zaprezentowali się wyśmienicie. Wszyscy zawodnicy dali z siebie wszystko! Reprezentacja dziewcząt (grająca w kategorii „3” klas 5) zdobyła ostatecznie 5 miejsce we Wrocławiu, a reprezentacja chłopców (kategoria „3” klas 5) ostatecznie uplasowała się na wspaniałym 6 miejscu! Wszystkim zawodnikom bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnej edycji projektu!

Skład dziewcząt:

Martyna Papierska, Magdalena Nieplowicz, Lena Michałków, Weronika Wolsza,

Skład chłopców:

Maksymilian Nowotnik, Jan Mączyński, Jakub Mraz

Magdalena Pasieka

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.