REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 2030877
Piknik z niespodzianką – czyli Dzień Dziecka w klasie 1c

W piątek nasza klasa bawiła się wspaniale na pikniku w Parku Południowym. Został on zorganizowany z okazji naszego święta – Dnia Dziecka. Przepiękna pogoda, dobry humor to tylko dodatki do niespodzianki, która na nas czekała. Najpierw udaliśmy się na nasze ulubione lody, które w tak upalny dzień smakowały jeszcze lepiej niż zwykle. Następnie w dobrych humorach poszliśmy do Parku Południowego. Tam urządziliśmy sobie piknik klasowy. Graliśmy w piłkę, bawiliśmy się w chowanego, jedliśmy pyszne „małe co nieco”, puszczaliśmy do „nieba” kolorowe balony. Niestety co dobre szybko się kończy. Piknik okazał się wspaniałym prezentem. Zabawa i dobry nastrój towarzyszył nam przez cały dzień.

Uczniowie klasy 1c

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.