REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1994145
Zamieszanie w Krainie Bajek

13 czerwca na deski szkolnej sceny przybyły złe wróżki:

„Jesteśmy wróżkami złej mocy,
Przybyłyśmy tu po to właśnie 
aby bajki pomieszać, by pomieszać baśnie!
Zaczną się teraz dziwy,
Zacznie się spór prawdziwy.
Wszystko na głowie stanie 
w strasznym bałaganie. „

I tak właśnie w jednej bajce pojawili się: Jaś i Małgosia, Czerwony Kapturek, Baba Jaga, Wilk, Siedem Krasnoludków. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że w postaci te, wcielili się Rodzice z klasy 3f w prezencie- niespodziance dla własnych dzieci.

Zaskoczone, uśmiechnięte i pełne wdzięczności dzieciaki oglądały z zapartym tchem występ rodziców, który był najlepszym prezentem, jaki może dać rodzic własnemu dziecku- czas poświęcony drugiemu człowiekowi- bezcenne.

Z ogromnym ukłonem dla Rodziców,

Ewa Kocik

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.