REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1458451
Mamy to! Najaktywniejsza szkoła we Wrocławiu.

Nasza szkoła wywalczyła świetne miejsca we „Współzawodnictwie Sportowym Wrocławskich Szkół 2017/2018”. Na 81 punktujących placówek w rankingu końcowym zajęliśmy we Wrocławiu 5 miejsce! W klasyfikacji generalnej „Najaktywniejsza Szkoła” zdobyliśmy 1 miejsce! Natomiast w rankingu dolnośląskim zajęliśmy 16 miejsce, a startowało aż 551 szkół! Poniżej zamieszczamy cały ranking końcowy, pokazujący ogrom pracy i ilość dyscyplin, w których dzielnie walczyliśmy. Serdecznie gratulujemy naszym sportowcom, którzy przez cały rok świetnie reprezentowali szkołę. Wielkie brawa!!!

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego

WSP 2017/2018

WSP najaktywniejsi 2017/2018

Wspólzawodnictwo SZS "Dolny Śląsk"

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.