REKRUTACJA

Szukaj

Odwiedziny

Odsłon : 1458371
Projekt SNOPP rozpoczęty!

Uczniowie klas 5d i 5e mają okazję współpracować ze szkołami w Wielkiej Brytami, Niemczech, Francji i USA realizując projekt eTwinning SNOPP (SAY NO TO PLASTIC POLLUTION). Chcemy współpracować z ludźmi, którzy razem z nami zbadają sposoby rozwiązania problemów, jakie plastik przynosi naszej społeczności, poprzez zachęcanie dzieci do badania alternatywnych sposobów używania plastiku i różnych sposobów pakowania przedmiotów codziennego użytku. Projekt SNOPP będzie trwał od września do kwietnia 2019 r.

Po pierwszej wideokonferencji koordynatorów projektu, podczas której ustaliliśmy szczegóły współpracy na najbliższe 2 miesiące, rozpoczęliśmy pierwsze aktywności. Dzieci zostały zapoznane z funkcjonowaniem platformy Twinspace i uzupełniły swoje profile. Następnie uczniowie przygotowali propozycje logo projektu:  Projekty uczniów SP26

Z naszych propozycji drogą głosowania wybraliśmy do międzynarodowej części konkursu na logo projektu pracę Rysia.

 

Przygotowaliśmy także materiał filmowy, w którym zaprezentowaliśmy naszą szkołę i polską drużynę projektu SNOPP: SP16 Wrocław_Introduction

Iwona Kowalik

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.